Operacja biustu

Jednym z najczęściej wykonywanych zabiegów chirurgicznych chirurgi plastycznej jest operacja biustu. Większość tych zabiegów to powiększenie biustu, ale na liście operacji biustu znajdują się również różnorodne korekty piersi.

Zanim zdecydujemy się na poddanie się operacji biustu należy zważyć wszystkie za i przeciw. Za jest oczywiste, natomiast przeciw jest kilka istotnych faktów. Po pierwsze trzeba zaakceptować rezultat operacji nawet jeżeli będzie inny niż tego oczekujemy. Po drugie okres rehabilitacji pooperacyjnej jest bolesny i niekomfortowy, a mimo urody nowych piersi, pozostaną na nich blizny. Trzeba również pamiętać, że operacja biustu jest inwazyjna, że zawsze trzeba liczyć się z powikłaniami pooperacyjnymi, one mogą przydarzyć się każdemu.

Operację biustu polegającą na powiększeniu piersi wykonuje się w następujący sposób. Pod tkankę gruczołową lub mięsień piersiowy chirurg wszczepia silikonowy implant. Operację wykonuje się pod pełną narkozą i trwa ona około godziny. Okres bezpośredniej rekonwalescencji, jeszcze w szpitalu, trwa dobę. Po operacji może pojawić się reakcja alergiczna. Przez cały okres rekonwalescencji nosimy formujący stanik, nie dźwigamy i nie śpimy na brzuchu. Po około 2 tygodniach, w zależności od tego jak przebiega proces gojenia, zdejmuje się szwy, chyba, że chirurg zastosował szwy wchłanialne. Specjalny stanik nosimy jeszcze przez ok. 6 tygodni po operacji. Polecamy artykuł: Co na zmarszczki po 50?

Zabieg powiększenia piersi to koszt ok. 7-8 tys. złotych.

I dlatego, ze względu na wszystkie te okoliczności warto wziąć pod uwagę alternatywę dla operacji chirurgicznej, a tą alternatywą może być specjalistyczny krem powiększający biust. W tej grupie kremów wyróżnia się Frashe, krem na powiększenie biustu. Sprawdź artykuł: http://kremy-na-zmarszczki.pl/domowy-krem-na-pierwsze-zmarszczki-pod-oczy/

Frashe jest bezpieczny dla kobiety, składa się wyłącznie z naturalnych składników. Stymuluje naturalne procesy przepływu krwi uszczelniając naczynia krwionośne. Skóra piersi staje się elastyczna i jędrna a rozmiar piersi powiększa się optycznie nawet o 2 numery. Frashe stosuje się przez 30 dni.

4.9 (97.14%) 14 ocen

Dodaj komentarz

(*) Wymagane, Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.